מרכז רפואי רבין

מרכז רפואי רבין, הכולל את בתי החולים בילינסון והשרון, הוא אחד מהמרכזים הרפואיים הגדולים בישראל.  בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב מסונף אל המרכז הרפואי רבין העובד בשיתוף פעולה עם כמה מהמרכזים הרפואיים הגדולים והמוערכים ביותר בעולם. לאחרונה קיבלו בתי החולים בילינסון והשרון את תעודת ההסמכה בינלאומית לתקני בטיחות ואיכות מאת הארגון היוקרתי ביותר שניתן לבתי חולים בארץ ובחו"ל JCI (Joint Commission International).

היחידה לרפואה אינטגרטיבית, בראשותו של ד"ר עופר כספי, עובדת במקביל לצוות המומחים הרב-מקצועי של מרכז דוידוף לטיפול בסרטן. היא מציעה סוגים שונים של טיפולים משלימים, ביניהם טיפולי דיקור סיני וצמחי מרפא סיניים, שיאצו, רפלקסולוגיה,וטיפולי גוף-נפש כגון היפנוזה ודמיון מודרך אינטראקטיביים, רפואה נטורופתית, וטיפולים תומכים כגון יוגה, פילאטיס, טאי-צ'י ופלדנקרייז.

מרכז המחקר הרפואי פלזנשטיין FMRC  ( (The Felsenstein Medical Research Center, הממוקם בקמפוס בית החולים רבין, מזוהה עם בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב, הוא אחד המוסדות הרפואיים האקדמיים הגדולים והמובילים בישראל. המחלקות השונות נוהגות לשלב רפואה קלינית ברמה גבוהה ביותר עם מגוון רחב של מחקרים קליניים בסיסיים. 50 מעבדות המחקר מודרניות ומאובזרות המציעות הזדמנות ייחודית לביצוע מחקרים בסיסיים ולשלבם עם יישומים קליניים ישירים.

מרכז רפואי זיו

במשך מאות השנים האחרונות סיפק המרכז הרפואי זיו שירותים רפואיים לתושבי הצפון, וכן לתיירים מקומיים וזרים, וחיילי צה"ל והאו"ם המשרתים באזור. בשנים האחרונות, סיפק המרכז הרפואי זיו טיפול הומניטרי, מציל חיים לנפגעי מלחמת האזרחים המשתוללת בסוריה.

המרכז הרפואי זיו מזוהה עם הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן. חמישה בניינים מהווים את מרכז המחקר המתקדם ביותר ומשתרעים על פני 4,420 מטרים רבועים ובהם בית הספר, שבו יש לחוקרים גישה למכשור המתקדם ביותר ולמעבדות מתקדמות. מרכז המחקר מורכב מ -23 מעבדות מחקר, מרכז גדול לציוד מדעי המאובזר היטב ונטול פתוגנים, מתקן לבעלי חיים קטנים ובו מכרסמים ודגי זברה, יכולות מחשוב וביצועים גבוהים ומעל לכל, צוות מקצועי מאוד המציע מומחיות מדעית נרחבת.

מטרתנו העיקרית היא לספק את הציוד הטוב ביותר האפשרי, בנוסף לרמה הגבוהה ביותר של שירות ביולוגי וביו-רפואי לקהילותינו השכנות. המרכז מצויד במגוון רחב של ציוד מחקרי ביו-טכנולוגי חדש ומספק שירותים בתחומים מגוונים, כולל הדמיה חיה ומיקרוסקופיה קונפוקלית להדמיה אופטית, היסטולוגיה, ציטומטריה ומיון תאים, מדידות ספקטרליות, צנטריפוגה, כרומטוגרפיה, ועוד.

מרכז רפואי אסותא

"אסותא מרכזים רפואיים" הינה רשת פרטית של מרכזים רפואיים, הנמצאת בבעלות קופ"ח מכבי, וכוללת 4 בתי חולים:

בת"א-רמת החייל, בראשון לציון, חיפה ובאר שבע, וכן 3 מתחמי מרפאות וחדרי ניתוח לאשפוז יום: באשדוד, בת"א-השלום וברעננה.

אסותא מרכזים רפואיים מעניקה שירות למטופליה באמצעות ארבע קופות החולים, חברות הביטוח, תיירות מרפא ובאופן ישיר.

כמחצית מן הפעילות הרפואית היא ציבורית וממומנת באמצעות סל הבריאות.

מערך הדימות ב"אסותא" הוא המתקדם והמשוכלל מסוגו בארץ, והוא כולל צוות מוביל של רדיולוגים ואנשי רפואה גרעינית הבכירים בישראל. 

המעמיד לרשות המטופלים את המילה האחרונה בטכנולוגיית הדימות, כולל CT ו-PET-CT  מתקדמים, MRI משוכלל ומצלמה גרעינית דו-ראשית.