חוקרי המחקר

החוקרת הראשית: ד"ר ג'ואנה צ'מנסקי-כהן

Johanna Czamanski-Cohenהחוקרת הראשית (PI) ג'ואנה צ'מנסקי-כהן היא מרצה בבית הספר לטיפול באמצעות אמנויות באוניברסיטת חיפה. ג'ואנה היא מטפלת באמנות עם ניסיון בפסיכיאטריה מבוגרים, פסיכואונקולוגיה ובריאות האישה. המחקר של ג'ואנה מתמקד בהבנת ההשפעה הפסיכולוגית והפיזיולוגית של התערבויות מבוססות-אמנות, בשילוב טיפול באמצעות אמנות חזותית בגישה התנהגותית קוגניטיבית ובתפקיד של עיבוד רגשי כמנגנון לשיפור בריאות נפשית ופיזית.

רופאי המחקר

פרופ' ג'מאל זידאן

Jamal Zidan

ג'מאל זידאן, MD, חוקר אחראי במרכז הרפואי זיו This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

פרופ' ג'מאל זידאן קיבל את הדוקטורט שלו ברפואה (MD) מאוניברסיטת סמלוויס בבודפשט, הונגריה. הוא מומחה ברפואה אונקולוגית ופרופסור מן המניין בפקולטה לרפואה בגליל, צפת, אוניברסיטת בר-אילן. פרופ' זידאן הוא ראש מחלקת אונקולוגיה במרכז הרפואי זיו, בצפת, ישראל. פרופ' זידאן פרסם למעלה מ -170 פרסומים וזכה בהצטיינות רבות כמו: "אות המופת לרופא" בשנת 2001, פרס בינלאומי מטעם IRPC (International Research Promotion Council Asia-Pacific); מדליית זהב, פרס למדענים בפורום בינלאומי. המחקר העיקרי שלו הוא בתחום זיהוי ביו מרקרים מולקולריים, טיפול ממוקד חולה, סרטן השד וסוגיות אחרות בטיפול במחלת הסרטן.